Blog

Wyświetlane: 1 - 10 z 10
Pokaż na stronie:
 • Zasada działania rejestratorów czasu pracy?

  Zasada działania rejestratorów czasu pracy?

  Autor: admin Opublikowany: 06.09.2021 17:28:44

  Rejestrator pracy to system, o którego istnieniu słyszał zapewne każdy. Jednak sporo osób może zastanawiać się, po co w ogóle takie systemy są wdrażane albo czy dają jakiekolwiek korzyści pracownikom. Mało kto zastanawia się również jak system RCP działa i co jest potrzebne do jego prawidłowego funkcjonowania. Właśnie dlatego postanowiliśmy zając się dzisiaj właśnie tym tematem i skupić się na zasadzie działania rejestratorów czasu pracy.

 • Kontrola dostępu - przegląd rozwiązań

  Kontrola dostępu - przegląd rozwiązań

  Autor: admin Opublikowany: 08.06.2021 18:07:34

  Tradycyjne zamki i klucze, umożliwiające nam dostęp do budynków czy wyznaczonych stref, okazują się coraz mniej praktyczne i skuteczne. Wraz z rozwojem technologii możemy korzystać z bardziej zaawansowanych rozwiązań, które gwarantują nie tylko funkcjonalność, ale i zwiększają poziom bezpieczeństwa. 

 • Jak działają systemy parkingowe?

  Jak działają systemy parkingowe?

  Autor: admin Opublikowany: 24.03.2021 00:00:00

  Czym jest parking, chyba każdy wie. Najprościej mówiąc jest to miejsce, w którym możemy zaparkować samochód, nawet w samym centrum miasta. Trzeba powiedzieć, że skoro wspominamy już o miastach, to właśnie w nich jest największy problem z miejscami parkingowymi.

 • Gdzie należy zamontować rejestratory czasu pracy?

  Gdzie należy zamontować rejestratory czasu pracy?

  Autor: admin Opublikowany: 10.03.2021 00:00:00

  Pracownicy, którzy nie przestrzegają godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy, generują duże straty dla przedsiębiorstwa. Nic dziwnego, że właściciele firm coraz częściej inwestują w rejestratory czasu pracy, dzięki którym mogą sprawować pełną kontrolę nad działaniami swoich podwładnych.

 • Dlaczego warto montować napędy do bram przemysłowych?

  Dlaczego warto montować napędy do bram przemysłowych?

  Autor: admin Opublikowany: 25.02.2021 00:00:00

  W dużych halach magazynowych, ale też mniejszych inwestycjach, które wymagają załadunku lub rozładunku towarów, montuje się bramy przemysłowe. Są one produkowane na indywidualne zamówienie, dzięki czemu pozwalają spełnić wszystkie oczekiwania klientów w zakresie ich zastosowania. Aby spełniała ona w pełni swoje funkcje, powinna być wyposażona w napęd, który pozwoli na szybszą ich obsługę i bezpieczeństwo użytkowania.

 • Jak wybrać odpowiedni rejestrator czasu pracy?

  Jak wybrać odpowiedni rejestrator czasu pracy?

  Autor: admin Opublikowany: 10.02.2021 00:00:00

  Ewidencja czasu pracy obecnie jest często wymogiem dla wielu pracodawców. Czy jednak opłaca się ją przeprowadzać? W jaki sposób można efektywnie ją prowadzić? Otóż jak najbardziej opłaca się ewidencjonować czas pracy i co więcej – opłaca się robić to dobrze za pomocą dobrych jakościowo rejestratorów czasu pracy.  Jak wybrać taki rejestrator czasu pracy?

 • Rodzaje i zastosowanie szlabanów

  Rodzaje i zastosowanie szlabanów

  Autor: admin Opublikowany: 21.01.2021 00:00:00

  Szlabany to idealny sposób kontroli dostępu na wszelkiego rodzaju posesje. Doskonale sprawdzają się przede wszystkim w przypadku wjazdu na teren zakładu przemysłowego lub parkingu strzeżonego. Coraz częściej szlabany można zauważyć także przy wjeździe do osiedli. Ich szerokie zastosowanie sprawia, że producenci prześcigają się w wytwarzaniu coraz nowszych, bardziej dostosowanych do wymagań danego miejsca szlabanów. Jakie są rodzaje rogatek? Gdzie można zastosować te popularne zapory drogowe?

 • Rodzaje systemów parkingowych

  Rodzaje systemów parkingowych

  Autor: admin Opublikowany: 12.01.2021 00:00:00

  Systemy parkingowe to zespół wszystkich urządzeń, które kontrolują możliwość wjazdu i wyjazdu na teren parkingu. Ich celem jest zoptymalizowanie czasu parkowania. Obecnie systemy te są zautomatyzowane, dzięki czemu działają sprawniej. Typowy system parkingowy jest niezwykle prosty w obsłudze. Wystarczy podczas wjazdu pobrać bilet, na którym zapisano datę oraz godzinę przybycia. Następnie – przed wyjazdem z miejsca parkingowego – należy wnieść umówioną opłatę za postój.

 • Rejestratory czasu pracy - charakterystyka i zastosowanie

  Rejestratory czasu pracy - charakterystyka i zastosowanie

  Autor: admin Opublikowany: 18.12.2020 00:00:00

  Dokładna ewidencja czasu pracy jest istotna zarówno z punktu widzenia pracownika, jak i pracodawcy. Pracodawcy mogą zmierzyć czas wykonywanej pracy, natomiast pracownicy posiadają potwierdzenie wykonanych nadgodzin. Na rynku istnieją nowoczesne urządzenia zwane rejestratorami czasu pracy, dzięki którym nadzór nad wykonaną pracą jest o wiele łatwiejszy. To właśnie one pomagają w rozliczaniu wynagrodzeń, a także w planowaniu wszelkich realizacji. Jaka jest zasada działania rejestratorów czasu pracy?

 • Jakie wyróżniamy napędy do bram przemysłowych?

  Jakie wyróżniamy napędy do bram przemysłowych?

  Autor: admin Opublikowany: 08.12.2020 00:00:00

  Napędy do bram przemysłowych to najważniejsze elementy zapewniające odpowiednią i bezpieczną pracę bramy. Dzięki nim możliwe jest w pełni zautomatyzowane działanie, które jednocześnie wpływa na komfort użytkowania bramy przemysłowej. Właściwie dobrane napędy mogą służyć firmie przez wiele lat. Ich jakość oraz odporność zapewni optymalną pracę w każdych warunkach. Na rynku wyróżniamy napędy dostosowane do bram skrzydłowych oraz przesuwnych. Czym one się różnią? Na co zwrócić uwagę przy ich zakupie?

Wyświetlane: 1 - 10 z 10
Pokaż na stronie: