Blokady parkingowe

ABRAM zajmuje się sprzedażą sprzętu parkingowego współpracującego z systemami kontroli dostępu. Jednym z bardziej przydatnych i powszechnie stosowanych urządzeń są blokady parkingowe. Są to zapory parkingowe pozwalające na blokowanie miejsc parkingowych dla ich właścicieli lub osób uprawnionych.

Proste i skuteczne działanie

Blokady parkingowe to urządzenia zapewniające użytkownikom dużą wygodę. Automatyczne i sterowane za pomocą pilota zapory można uruchamiać zdalnie bez opuszczania pojazdu. Jest to szczególnie doceniane w deszczowe, wietrzne i zimne dni. Wystarczy jedno naciśnięcie pilota, a blokada wjazdu na miejsce parkingowe odblokowuje się lub zablokowuje.

Sprzedajemy blokady CAT oraz CAME. Blokady UNIPARK firmy CAME to urządzenia o dużej sprawności, solidne i bezawaryjne. Mają wbudowany samoblokujący siłownik elektromechaniczny umożliwiający blokowanie indywidualnych miejsc parkingowych oraz silnik zasilany napięciem 24 V. Blokady parkingowe CAME występują w wersjach o szerokości 350 mm oraz 800 mm.

Blokady CAT to zapory do parkingów wielomiejscowych. Posiada wbudowaną centralę sterującą oraz samoblokujący siłownik elektromechaniczny. Umożliwiają obsługę wjazdu do szerokości 16 m. Mogą być sterowane radiowo lub poprzez kartę częstotliwości.

Jeśli jesteście zainteresowani organizację przestrzeni parkingowej, to nasza firma podejmie się montażu systemu parkingowe ze wszystkimi niezbędnymi urządzeniami, zapewniającymi bezpieczne i bezawaryjne funkcjonowanie. Wystarczy do nas zadzwonić.