Kolczatki Drogowe ? Abram

Jednym z wielu urządzeń mogących współpracować z systemem kontroli dostępu są kolczatki drogowe parkingowe. Są to konstrukcje spawane, wykonane z profili i blachy stalowej oraz zabezpieczone przeciwkorozyjnie poprzez ocynkowane. Mogą być pomalowane dla zwiększenia ich widoczności. We wnętrzu blokady drogowej znajdują się osadzone na wałku specjalne kolce. Wierzchnia warstwa kolczatki parkingowej pokryta jest blachą ryflowaną, której zadaniem jest zmniejszenie poślizgu kół w trakcie przejazdu.

Montaż kolczatki jest prosty i polega na przymocowaniu urządzenia do podłoża za pomocą stalowych kołków rozporowych. Ze względu na duże obciążenia, zwłaszcza w przypadku samochodów ciężarowych warto pod kolczatkę drogową wykonać zbrojoną wylewkę betonową.

Szeroki wybór zabezpieczeń parkingowych

Oferujemy bogaty asortyment kolczatek parkingowych, przystosowanych do różnych obciążeń oraz w kilku wariantach wykończenia. Sprzedajemy kolczatki drogowe malowane przystosowane do obciążeń wywieranych przez samochody osobowe oraz kolczatki dla samochodów ciężarowych do 8 ton nacisku na oś. Polecamy także kolczatki parkingowe ocynkowane również z podziałem na urządzenia dla samochodów lżejszych i ciężkich. Proponujemy kolczatki parkingowe podziemne i naziemne sprzężone z barierami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.