Napędy do bram

ABRAM, firma specjalistyczna z ogromnym doświadczeniem, sprzedaje i montuje napędy do bram przesuwnych. Oferujemy całą gamę napędów do bram przemysłowych, a także do bram w domach jednorodzinnych i w garażach wolnostojących. Naszymi odbiorcami są głównie firmy i zarządcy terenów, ale z przyjemnością współpracujemy także z odbiorcami indywidualnymi.

Niezawodne napędy i automatyka do bram

Bramy przemysłowe sterowne zdalnie, najczęściej pilotem lub smartfonem są na tyle wygodne, że trudno sobie wyobrazić ich ręczne otwieranie. Elektroniczne otwieranie bram to niewątpliwy komfort, a w wielu sytuacjach również dbałość o bezpieczeństwo transportu osób lub przedmiotów.

Napędy do bram oraz powiązana z nimi automatyka jest różnorodna i zależy od zastosowania, rodzaju bramy oraz warunków terenowych. Oferujemy napędy do bram przesuwnych oraz skrzydłowych (rozwiernych). Poszczególne modele dostosowane są do bram o różnej masie. Jeśli więc poszukujecie najlepiej dopasowanego napędu do Waszych potrzeb, prosimy o kontakt.

Właściwy dobór napędu do bramy

Przyjedziemy i doradzimy. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie pod względem funkcjonalności oraz kosztów. Napęd zamontujemy i uruchomimy, i oczywiście wystawimy gwarancję. Jeśli jesteś klientem indywidualnym, również możesz liczyć na naszą pomoc. Już dłużej nie musisz męczyć się otwieraniem bramy wjazdowej i garażowej na wietrze, chłodzie i mrozie. Zadzwoń, znajdziemy dla Ciebie najlepszy napęd do bramy. Już niedługo przekonasz się, jak miło jest siedzieć w ciepłym samochodzie, nacisnąć guzik na pilocie i po prostu wjechać do garażu.