Szlabany parkingowe FAAC

ABRAM zajmuje się sprzedażą, montażem, serwisem i konserwacją szlabanów parkingowych. Są to skuteczne zabezpieczenia parkingów, osiedli mieszkaniowych, siedzib firm oraz innych obiektów z dostępem dla osób upoważnionych. Szlabany parkingowe to powszechnie stosowane rozwiązania zapewniającą łatwy dostęp do terenów i parkingów za pomocą pilotów lub kart częstotliwości.

Niezawodne szlabany FAAC

Oferujemy szlabany wjazdowe renomowanej i cenionej na rynku firmy FAAC. Firma FAAC jest jednym z liderów w konstruowaniu i produkcji niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań w dziedzinie automatyki i kontroli dostępu w ruchu pieszym i samochodowym. W naszej ofercie znajdą Państwo szlabany hydrauliczne o długości ramienia od 5 m do 7 m. Szlabany FAAC produkowane są z materiałów wytrzymałych umożliwiających niezawodne działanie przy intensywnym użytkowaniu. Wykazują się wysoką odpornością na przeciążenia i zużycie.

Szlabany parkingowe FAAC to szlabany hydrauliczne doskonale radzące sobie w każdych warunkach przy intensywnym ruchu. Mogą pracować bezawaryjnie przez wiele lat. Zaletą tego tupu szlabanów jest prostota działania, łatwość w obsłudze i niekłopotliwy serwis.

Szlabany parkingowe FAAC mogą być sterowane przy pomocy pilotów bezprzewodowych, modemem numerycznym połączonym przewodem z centralą szlabanu, przy pomocy smartfonu lub przy użyciu karty magnetycznej. W razie awarii lub w przypadku braku napięcia szlaban FAAC bardzo łatwo można uchylić. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania zaworu „antywandal".