Szlabany parkingowe CAME

Warszawska firma ABRAM sprzedaje, montuje, naprawia i konserwuje szlabany parkingowe. Nowoczesne szlabany parkingowe wchodzą w skład systemów parkingowych lub mogą funkcjonować niezależnie. Gdzie je można spotkać? Niemal wszędzie. Widoczne są przy szkołach, zakładach pracy, firmach, przy wjazdach do osiedli mieszkaniowych, na parkingach, przy magazynach, sklepach wielkopowierzchniowych i w setkach innych obiektów.

Wysokiej jakości szlabany CAME

Oferujemy szlabany wjazdowe znanej i cenionej na rynku firmy CAME. Jest to renomowany producent, znany w całej Europie, a nawet w Stanach zjednoczonych i innych zakątkach świata. Produkuje wysokiej jakości szlabany parkingowe, spełniające wysokie standardy zarówno wytrzymałości, jak i niezawodności. Szlabany CAME funkcjonują bezawaryjnie, cicho i precyzyjnie. Cenionymi zaletami szlabanów jest łatwy montaż oraz wysoka jakość materiałów, z których zostały wykonane. Wyposażone mogą zostać w bogatą automatykę, która powala na dowolne sterownie szlabanami. Najważniejsze funkcji sterowania to możliwość automatycznego zamykania, blokowania szlabanu po zatrzymaniu, jak również automatyczne cofanie ramienia po wykryciu przeszkody oraz możliwość zsynchronizowania szlabanu ze zdalnymi pilotami.

Rodzaje szlabanów

Ze względu na rodzaj danego obiektu i jego potrzeby, należy dobrać szlaban o odpowiednich parametrach, na uwadze mając przede wszystkim długość ramienia. Wśród szlabanów firmy CAME można wyróżnić:

  • szlaban do 2,5 metra,
  • szlaban do 4 metrów,
  • szlaban do 6,5 metra,
  • szlaban do 7,6 metra.

Z czego wykonane są szlabany CAME?

Wysoka jakość oferowanych szlabanów związana jest z wykorzystaniem materiałów odpowiadających za trwałość i niezawodność urządzeń. Przy produkcji szlabanów firma CAME stosowana jest ocynkowana i lakierowana stal oraz aluminium. Dodatkowym elementem są także gumy ochronne z zaślepkami, które sprawiają, że oferowane produkty są jeszcze trwalsze i niezawodne. Za długą żywotność szlabanów odpowiada także wykorzystanie przy produkcji stali nierdzewnej. Szlaban parkingowy od CAME jest w pełni profesjonalnym siłownikiem mogącym pracować z ramionami o długości nawet ponad 7 metrów. Oferowane urządzenia wyposażone są w nowoczesne sterowniki i mechanizmy zapewniające długą i bezawaryjną pracę. Szlabany parkingowe CAME posiadają także samoblokujący siłownik elektromechaniczny oraz wbudowaną centralę sterującą z jednokanałowym dekoderem radiowym. Ponadto wyposażone są w sprężyny wyważające ramię, by zagwarantować ich niezawodną pracę.