Naprawa - Montaż i Konserwacja Automatycznych Szlabanów Parkingowych ? Abram

W ofercie naszej firmy mieszczącej się w Warszawie znajduje się szeroki wybór szlabanów parkingowych, które znajdują zastosowanie w wielu obiektach – w szkołach, firmach, w magazynach – wszędzie tam, gdzie dostęp ma być ograniczony. Oferujemy szlabany wysokiej jakości od CAME - znanej firmy, która na rynku cieszy się popularnością i dobrymi opiniami. 


Rodzaje szlabanów


Ze względu na rodzaj danego obiektu i jego potrzeby, należy dobrać szlaban o odpowiednich parametrach, na uwadze mając przede wszystkim długość ramienia. Wśród szlabanów firmy CAME można wyróżnić:

  • szlaban do 2,5 metra;
  • szlaban do 4 metrów;
  • szlaban do 6,5 metra;
  • szlaban do 7,6 metra


Szlabany parkingowe CAME – co je wyróżnia?


CAME jest firmą znaną w branży automatyki przemysłowej. Wieloletnie doświadczenie, wykorzystanie wysokiej jakości materiałów i ciągłe udoskonalanie oferowanych urządzeń sprawia, że produkty CAME są znane na całym świecie – nie tylko w Europie, ale nawet w Stanach Zjednoczonych. Szlabany automatyczne od CAME to sposób na niezawodność i wysoką jakość przy jednocześnie możliwie najniższej cenie. Oferowane szlabany parkingowe mają kilka zalet. Przede wszystkim pracują cicho i bezawaryjnie, a ich dużym atutem niewątpliwie jest także prosty montaż przy podłączeniu do sieci 230 V. 


Zastosowanie szlabanów parkingowych


Tego rodzaju szlabany automatyczne znajdują szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdzą się na osiedlach mieszkaniowych czy na terenie obiektów przemysłowych. Mogą także chronić przed wjazdem nieuprawnionych osób na strzeżone parkingi albo na teren takich obiektów jak szkoła czy przedsiębiorstwo. Prosta budowa, niezawodny mechanizm i odpowiedni wybór materiałów potrzebnych do produkcji sprawia, że oferowane szlabany automatyczne od firmy CAME są bardzo uniwersalne. Do ich najważniejszych funkcji należy możliwość automatycznego zamykania, blokowania szlabanu po zatrzymaniu, jak również automatyczne cofanie ramienia po wykryciu przeszkody czy możliwość zsynchronizowania szlabanu ze zdalnymi pilotami. 


Szlabany CAME – z czego są wykonane?


Wysoka jakość oferowanych szlabanów związana jest z wykorzystaniem materiałów odpowiadających za trwałość i niezawodność urządzeń. Przy produkcji szlabanów firma CAME stosowana jest ocynkowana i lakierowana stal oraz aluminium. Dodatkowym elementem są także gumy ochronne z zaślepkami, które sprawiają, że oferowane produkty są jeszcze bardziej trwałe i niezawodne. Za długą żywotność szlabanów odpowiada także wykorzystanie przy produkcji stali nierdzewnej. Szlaban parkingowy od CAME jest w pełni profesjonalnym siłownikiem mogącym pracować z ramionami o długości nawet ponad 7 metrów. Oferowane urządzenia wyposażone są w nowoczesne sterowniki i mechanizmy zapewniające długą i bezawaryjną pracę. Szlabany parkingowe CAME posiadają także samoblokujący siłownik elektromechaniczny oraz wbudowaną centralę sterującą z jednokanałowym dekoderem radiowym. Ponadto wyposażone są w sprężyny wyważające ramię, by zagwarantować ich niezawodną pracę.

 

montaż szlabanów parkingowych - szlabany warszawa